Участь у заході взяв перший заступник голови КОДА Микола Бойко.

Учасники заходу розповіли про пошкодження Київщини та, зокрема, Ірпінської громади. Кожен із доповідачів поділився особистим досвідом відновлення пошкодженого внаслідок російської збройної агресії. Також продемонстрували результати відбудови протягом 2 років з часів деокупації пристоличного регіону.

Ірпінська громада є однією з найбільш пошкоджених на Київщини. Загалом у громаді було пошкоджено понад 3 300 обʼєктів. Серед яких левова частка багатоквартирних та приватних будинків — більше 3 100.

Фото без описуФото без опису

У громаді спільними зусиллями вже відновлено повністю та частково зі збереженням функціонального призначення понад 1600 об’єктів, серед яких понад 1500 — житло. Також вже відновили 23 заклади загальної середньої та дошкільної освіти, 13 обʼєктів закладів охорони здоров’я та 5 адміністративних будівель і ЦНАПів.