Сьогодні наша команда ГО «Від села до міста» взяла участь у посадці дерев і кущів у Центрі ментального здоров'я🌱

Це один із заходів на шляху реалізації нашого "Проєкту реабілітаційного саду для відділення №6 загальною площею 2452 кв м на території Київського обласного центру ментального здоров’я".

🟢Нагадаємо, що садова реабілітація — це спільний проєкт ГО «Від села до міста», КПП КОР «Київський обласний центр ментального здоров'я», БО «Благодійний фонд «Реабілітаційні сади», ГО «Гільдія ландшафтних архітекторів України».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У світовій практиці доведено, що «Реабілітаційні сади» мають лікувальний ефект для пацієнтів, покращують їх психологічний стан, пришвидшують відновлення після посттравматичних стресових розладів та інших станів.

❗️Віримо, що наші сади допоможуть захисникам і захисницям швидше повернутися до мирного життя й покращити своє ментальне здоров’я!

Разом до Перемоги🇺🇦