Вона реалізується з лютого 2024 року

✅Відповідно до умов програми право на отримання допомоги мають люди з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, які:

✔️одержують державну соціальну допомогу в розмірі менше, ніж 3250 грн на місяць;
✔️проживають на території України, окрім територій, окупованих росією;
✔️не отримують допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб та не отримують допомоги від інших міжнародних організацій.

ℹ️Допомога складає різницю між вже отримуваною соцдопомогою та сумою у 3 250 грн.

🟩В лютому понад 17,1 тисяч осіб в області, які відповідають умовам програми і отримують соціальні виплати через банки, уже отримали перші виплати на загальну суму майже 30 млн гривень. Майже тисяча осіб, які отримують соціальні виплати через Укрпошту, почнуть отримувати виплати найближчим часом.