Зустріч з представниками благодійного фонду «Право на захист»
27 березня 2024 року в приміщенні Ташанського будинку культури відбулася зустріч з представниками Благодійної організації "Благодійний фонд "Право на захист".
Благодійний фонд «Право на захист», https://r2p.org.ua/category/istoriia-fondu, є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Організації-партнери, донорські організації, медіа та бенефіціари визнають Фонд провідною організацією у своїй сфері.
Фонд свідомий своєї ролі в секторі, тож готовий докладати додаткових зусиль для об´єднання зусиль усіх гравців, а також посилення спроможності всього сектору для досягнення спільної мети — безпечного та гідного життя в Україні.
Починаючи з 24 лютого, після початку повномасштабного вторгнення на територію України БФ «Право на Захист» суттєво розширив свою діяльність - з'явилися нові програмні напрями та нові регіони. Фонд почав надавати матеріальну допомогу, психологічну підтримку, соціальну допомогу та здійснювати реєстрацію для отримання грошової допомоги від міжнародних організацій. Також розпочала діяльність програма - Координація та управління місцями компактного проживання (CCCM).
Відкриття нової програми «Розвиток практичних навичок та підвищення економічної включеності ВПО та постраждалого населення», метою якої є допомога у працевлаштуванні українців, а також розвиток малого бізнесу та покращення матеріального стану суспільства.
У 2023 році відкриття польського представництва БФ «Право на Захист» у Варшаві для підтримки наших громадян, які перемістилися через війну. Фонд почав надавати психологічну, юридичну допомогу та захищати права українців, які мають тимчасовий захист у Польщі.
Зустріч була спрямована на надання юридичної, соціальної та психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам, особам, що повернулися до своїх домівок, вразливим категоріям місцевого населення, зокрема сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах (СЖО), людям похилого віку та одиноким людям з інвалідністю, особам, що постраждали від війни.
Найцінніше, що ми чуємо під час роботи, - це подяка від людей, яким Благодійний фонд «Право на захист» надав допомогу. І ми раді, що робимо це не самотужки, а пліч-о-пліч з нашими партнерами.