Фото без опису

До уваги роботодавців!

 

«Навчання заради змін»: запрошуємо дорослих на безкоштовні навчальні курси за професією «Електрогазозварник»  у ДПТНЗ  «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти».

 

Команда Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти та ГО «Український професійний розвиток» оголошує набір учасників та учасниць на короткострокові професійні навчальні курси.

 

Переяславський центр професійно-технічної освіти, який було обрано одним із партнерів проєкту «Навчання заради змін» за результатами відкритого конкурсу, організує та проведе навчання для  жінок та чоловіків, які хочуть опанувати фах електрогазозварника/електрогазозварниці.

 

Проєкт  «Навчання заради змін» виконується в межах Програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та діє за дорученням Уряду Німеччини.

 

Учасниками можуть стати дорослі чоловіки та жінки, які прагнуть здобути нові знання або підвищити свою кваліфікацію за вищезгаданим напрямом. Важливою умовою участі є мотивація учасників та бажання активно і відповідально навчатися впродовж трьох місяців

 

Навчання безкоштовне та передбачає часткову фінансову винагороду. Також в межах проєкту можна отримати фахову психологічну підтримку. Після закінчення навчальних курсів учасники та учасниці отримають свідоцтва державного зразка, що підтвердять їхню професійну компетентність

 

Навчання відбуватиметься впродовж 3 місяців за адресою Київська обл., м. Переяслав, вул. Можайська (Професійна), буд. 5.

 

Щоб зареєструватися на навчання, треба заповнити форму  http://surl.li/rqzgh  до 15 квітня. Учасники та учасниці будуть визначені за результатами конкурсу.

 

 

За більш детальною інформацією звертатися до Слюсар Ірини Володимирівни за тел. 063 942 27 06