З початку повномасштабного вторгнення росії, благодійний фонд «Рокада» піклується про внутрішньо переміщених осіб по всій Україні.

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу.

Від імені сільського голови Ташанської сільської ради Вовчанівського Василя Петровича та Виконавчого комітету Ташанської сільської ради висловлюємо вдячність за благодійну допомогу від Благодійного фонду « РОКАДА» у вигляді, а саме : рідкого мила, порошка для прання, кухоних  губок, миючих засобів, вологих  серветок, латексних рукавичок,  пакетів для сміття, дитячих серветок, засобів для миття підлоги, памперсів  для  дорослих мешканцям  місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб Ташанської громади за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Ташань, вул. Шевченка 21Б .

Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.

Впевнені, що всі разом, об’єднавшись, ми зможемо з честю подолати всі випробовування.