Фото без описуФото без описуФото без опису

Південнокорейські інвестори допомагають удосконалювати транспортну інфраструктуру Київщини.

Завдяки їхній допомозі вже розпочато розроблення Транспортної моделі Київщини.

Вона дозволить проаналізувати стан пошкодження транспортної інфраструктури Київщини, розробити бачення та стратегію її відновлення, розробити комплексні плани просторового розвитку та оптимізувати транспортні потоки.

Завдяки міжнародним партнерам транспортна інфраструктура Київщини буде сучасною, комфортною, безпечною та економічно привабливою.

Свої пропозиції максимально оперативно готові надавати райони та громади області, адже саме на місцях розуміють, що вкрай потрібно пристоличному регіону.

Під час зустрічі голова південнокорейської делегації Лі Ми-Хіук розповів, що вражений побаченим на Київщині і здатністю навіть в умовах війни відбудовувати країну та будувати плани на майбутнє.