Фото без опису

1.Рішенням Київської обласної ради від 09.06.2023 № 553-18-VIII затверджено Київську обласну цільову програму «Підтримка внутрішньо переміщених осіб на 2023-2025 роки».

2. Рішенням сесії Київської обласної ради від 07.12.2023 № 747-22-VІІІ внесено зміни до програми «Нова оселя» на 2022-2025 роки На території Київської області діє благодійна програма – житло для внутрішньо переміщених осіб від Американського благодійного фонду «До України з Любов’ю», це комплекс індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків «Містечко Хансена». Це житло, яке надається у безкоштовне користування до 5 років на території Софіївської Борщагівки, село Тарасівка (Боярська територіальна громада), також є:будинки для самотніх ВПО похилого віку у селі Колонщина (Макарівська ТГ) та в селі Любимівка.

Для отримання житла потрібно заповнити анкету за посиланням:

https://toukrainewithlove.org/application/.

Додатково інформуємо, щоб отримати житло у вищезазначеній благодійній програмі, потрібно надати максимально повну інформацію по кожному члену родини та вказати дохід. Порядок заселення визначається Американським благодійним фондом "До України з Любов’ю"