31.01.2024 року у приміщенні ЦНАПу виконавчого комітету Ташанської сільської ради відбулася зустріч з начальником Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красовою та консультантом роботодавцем відділу взаємодії з роботодавцями Тетяною Бойко.

Під час зустрічі начальник управління Любов Красова, працівникам сільської ради та жителям громади, презентувала послуги служби зайнятості, ознайомила з актуальними вакансіями на ринку праці та активними програмами зайнятості, а саме: порядком залучення працездатних осіб до суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану, порядком надання роботодавцям компенсації за працевлаштування зареєстрованих безробітних, порядком надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні та детально ознайомила з порядком отримання ваучера. Також фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Бойко детально ознайомила учасників заходу з «Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу» та «Порядком надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей».