Фото без описуФото без опису


👱‍♀️👱‍♂️Учасники та учасниці бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також їхні дружини або чоловіки можуть отримати фінансування від держави на розвиток власного бізнесу. 

✅Подавайте заяву на єРобота в кілька кліків на порталі Дія.  
 
☝️Тепер ветерани й члени їхніх сімей можуть отримати грант до 500 тис. грн.

Якщо надано грант до 500 тис. грн — не потрібно залучати власні кошти, все буде профінансовано програмою.

Якщо розмір гранту від 500 тис. грн — скасовано зобов’язання працевлаштувати двох УБД на новостворені чотири робочі місця.

Можна використовувати частину гранту на оренду землі для комерційних і виробничих цілей.
 
🟩Рішення щодо гранту ухвалює Державний центр зайнятості. Для цього перевіряється: інформація від банку, репутація, бізнес-план та зазначені в заяві дані. Також фахівці регіонального центру зайнятості проведуть інтерв’ю з кожним кандидатом.  
 
🔗Дізнавайтеся більше про програму та заповнюйте заяву на сайті. (https://diia.gov.ua/services/grant-dlya-veteraniv-ta-chleniv-yihnih-simej)
 
ℹ️Проєкт запущено з ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою зайнятості України та Ощадбанком за підтримки «Проєкту підтримки Дія», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.