Фото без опису

Спільно з Клубом Добродіїв зібрали підбірку організацій та фондів, які активно допомагають дітям під час війни

Життя понад 7 мільйонів українських дітей змінилося назавжди. Сьогодні їм необхідно більше підтримки, ніж раніше. Українська Волонтерська Служба разом з Клубом Добродіїв зібрали підбірку організацій та фондів, які зараз активно допомагають дітям.

🔸 Благодійний фонд “Голоси дітей”

Фонд «Голоси дітей» надає психологічну та психосоціальну підтримку дітям, які постраждали від війни. Детальніше - у Telegram-каналі «Ми поруч».  Також фонд надає адресну допомогу сімʼям із дітьми усім необхідним під час війни. Щоб отримати гуманітарну допомогу, заповніть форму.

🔸 Благодійний фонд «Твоя опора»

Фонд «Твоя опора» підтримує дітей із вадами серця, а під час війни також активно підтримує сімʼї з дітьми гуманітарною та медичною допомогою. Підтримати фонд можна за посиланням, а також фонду потрібні волонтери, реєстрація у формі за посиланням.

🔸 Благодійний фонд «Kiddo»

Фонд «Kiddo» збирає кошти на підтримку дітей зі складними діагнозами, а також під час війни організовує збір коштів на комплектування тактичних аптечок. Підтримати фонд за посиланням.

🔸 Благодійний фонд «Запорука» 

Фонд «Запорука» продовжує роботу під час війни, зокрема, вивозить пацієнтів за кордон. Також фонд організував гарячу лінію психологічної підтримки 247 по Україні: 080 040 00 23. Ви також можете підтримати фонд фінансово за посиланням.

🔸 Благодійний фонд «Таблеточки»

Фонд «Таблеточки» продовжує допомагати онкохворим дітям та онкоцентрам України. Якщо вам потрібна допомога, заповніть форму. Якщо ви бажаєте допомогти - станьте доброчинцем за посиланням.

🔸 СпівДія заради дітей

Всеукраїнський проєкт «СпівДія заради дітей» платформи «СпівДія» , займаються адаптацією, організацією дозвілля евакуйованих дітей віком від 5 до 12 років. Міста: Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Хмельницький, Ужгород, Рівне, Луцьк, Вінниця.

🔸 Всеукраїнська школа онлайн

Платформа містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя, який допомагає залишатися на зв'язку з учнями; Для зручності розроблено мобільний застосунок, а Youtube-канал МОН містить інформацію, що може стати у пригоді. Також МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів.

🔸 Навчання без меж

Спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet.tv, VoliaTV, Vodafone TV.

🔸 EdEra для школярів  

Онлайн-ресурс курсів, освітніх трендів та ефективного навчання. На платформі також наявна інформація про те, як бути в безпеці під час війни.

🔸 Дитина не сама

Telegram-бот «Дитина не сама», де можна знайти інформацію про те, як прихистити дитину, що робити у випадку, якщо вона загубилася або ви її знайшли. Крім того, у боті є контакти гарячої лінії підтримки дітей, сімей та соціальних працівників. Посилання: @dytyna_ne_sama_bot 

🔸 Дитячий лікар на війні

Telegram-бот з безоплатною онлайн-допомогу від дитячих лікарів з усієї України: @childrens_doctor_at_war_bot.

🔸 Підтримай дитину

Telegram-канал «Підтримай дитину» (за підтримки МОН) розповідає про корисні ігри, вправи та поради, які допоможуть підтримати дітей під час війни: https://t.me/pidtrumaidutuny

Більше корисної інформації шукайте у розділі «Допомога під час війни». Також, слідкуйте за нами у Телеграм-каналі, в Інстаграмі Української Волонтерської Служби та на Фейсбук-сторінці.

Долучайтесь до волонтерства у кілька кліків! Це можна зробити в розділі «Можливості», у локальному волонтерському чаті або ж через Телеграм-бот @VolunteersHotlineBot.

Тримаємо волонтерський фронт та впевнено крокуємо разом до перемоги 💙💛