Начальник КОВА Руслан Кравченко: Київська ОВА запустила чат-бот із повною інформацією про укриття та Пункти Незламності

🌐 КОВА запустила в тг-месенджері чат-бот «Київщина безпечна», де зібрані всі Пункти Незламності та укриття області.

📱 Бот дозволяє вибрати, де сховатися чи підзарядитися, покаже всі найближчі пункти, облаштовані громадами чи ДСНС та відповідальним бізнесом, й укриття і відстань до них. Їх можна шукати за геолокацією або вручну, а також за населеним пунктом.

📍 До кожної точки безпеки прикріплене посилання на карту, на якій можна прокласти маршрут до вибраного місця. Вказані графік роботи та умови.

Додатково можна надіслати відгук з фото.

Для надання пропозицій відповідального бізнесу розгорнути пункти обігріву у власних приміщеннях слід заповнити форму.