Комісійна перевірка: у смт Гостомель перевірять процес відновлення 3 багатоповерхівок, які відбудовують за кошти UNITED24

Внаслідок російської агресії на Київщині пошкоджено понад 28 тис. обʼєктів. Із них ми вже відновили повністю або частково із забезпеченням життєдіяльності понад 13 тис. об’єктів.

Усі процеси відновлення перебувають на постійному контролі. Цього тижня продовжимо перевіряти відбудову об’єктів на Київщині. Комісійна перевірка відбудеться в смт Гостомель на обʼєктах, які відбудовуємо коштом UNITED24.

У четвер, 23 листопада, о 12:00 перевіримо відбудову трьох багатоповерхівок у смт Гостомель за кошти UNITED24:

✔вул. Рекунова, 1

✔вул. Проскурівська, 11

✔ вул. Проскурівська, 4.

Нагадаю, що комісія вже перевірила 23 обʼєкти, які відбудовуємо коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, та 3 обʼєкти – коштом UNITED24. До складу комісії увійшли представники профільних департаментів КОВА, правоохоронних органів, технагляду, Держпраці, Спостережної ради з питань відбудови при КОВА, ДТЕКу тощо. До перевірок запрошуємо долучатися народних депутатів, представників ЗМІ, громадськість та мешканців.