Фото без описуФото без опису

16.11.2023 року у приміщенні ЦНАПу виконавчого комітету  Ташанської сільської ради відбулася зустріч з працівником Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості та жителями громади.

Під час виїзного заходу фахівець служби зайнятості Людмила Шевчук презентувала послуги служби зайнятості, ознайомила жителів громади з актуальними вакансіями на ринку праці та активними програмами зайнятості, а саме: порядком залучення працездатних осіб до суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану, порядком надання роботодавцям компенсації за працевлаштування зареєстрованих безробітних, порядком надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, детально ознайомила з порядком отримання ваучера, а також ознайомила з програмою «Рука допомоги» та інше.