Фото без опису

Тривожна валіза: що покласти

 1. Копії документів. Заздалегідь зробіть копії паспорту, автомобільних прав, документів на нерухомість, дитячих документів та інших.
 2. Дублікати ключів від дому та автомобіля.
 3. Гроші - обов'язково покладіть карти чи готівку.
 4. Мобільний телефон з зарядним пристроєм. Можна купити недорогі телефони, які довго тримають заряд. Засоби зв'язку допоможуть бути в курсі подій певний час.
 5. Ліхтар з батарейками.
 6. Механічний годинник - щоб завжди знати актуальний час.
 7. Інструменти - мультитул, скотч, запальничка, складаний ніж.
 8. Набір голок та ниток.
 9. Посуд - ложка, чашка, похідний казанок, турка. Для приготування їжі в будь-яких умовах. Бажано, щоб весь посуд був залізним.
 10. Засоби гігієни - зубна паста, щітка, вологі серветки, туалетний папір, жіночі прокладки.
 11. Одяг. Бажано брати речі, які займають мало місця. Покладіть кілька пар шкарпеток та спідньої білизни, штани, светр, рукавиці, шапку, плащ-дощовик, зручне взуття.
 12. Горілка чи медичний спирт. Для обеззаражування та розведення вогню.

Що покласти в аптечку

Обов'язково укомплектуйте аптечку для надзвичайної ситуації. Не забувайте, що всі ліки мають строк придатності. В аптечку варто покласти парацетамол, антибіотики в порошках, очні краплі, активоване вугілля, жарознижувальні засоби, ліки проти кишкової інфекції і діареї (фталазол, іммодіум тощо), ліки проти отруєння (атоксіл). Не забудьте покласти йод, бинти, вату та лейкопластир.

Запас їжі для тривожної валізи

У валізу варто покласти їжу, що довго зберігається, легко готується та має високу калорійність. Візьміть рибні консерви, тушонку, галети, супові набори, макарони та крупи. Рекомендується також купити калорійні солодощі з великим терміном зберігання: згущене молоко, шоколад, "снікерси".