ПОРЯДОК ДІЙ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОТРИМАННІ СИГНАЛУ «УВАГА ВСІМ!», «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!»

ПЕРЕБУВАЮЧИ ВДОМА

• Ввімкнути телевізор чи радіоприймач або уточнити інформацію за допомогою доступних Інтернет-ресурсів і ознайомитися з інформацією про характер тривоги.
  • За можливості попередити сусідів і одиноких людей, що мешкають поруч.
  • Швидко одягнутися та одягнути дітей, перевірити наявність пришитих з внутрішньої сторони одягу у дітей дошкільного віку нашивок, на яких зазначено: прізвище, ім’я  по батькові, адреса, вік номери телефонів батьків.
  • Закрити вікна, вимкнути усі електричні та нагрівальні прилади, перекрити газ, загасити печі, вимкнути світло (автоматичну коробку, рубильник тощо).
  • Взяти «тривожну валізу» (індивідуальні засоби захисту, запас продуктів і води, особисті документи кишеньковий ліхтар) та найкоротшим шляхом прямувати до найближчої захисної споруди чи укриття.
  • У разі відсутності в радіусі 500 м від вашого будинку захисної споруди використовуйте для укриття підвальне приміщення під будинком.
  • Якщо ви не почули сигнал та у вас немає можливості швидко перейти у сховище, перейдіть до більш безпечного місця в квартирі: подалі від вікон, у коридор – за несучі стіни, або у ванну кімнату (але закрийте рушником дзеркало).

ПЕРЕБУВАЮЧИ НА РОБОТІ

• Виконати заходи, передбачені на цей випадок Планом дій або Інструкцією, яка розроблена керівництвом та діяти за вказівками керівництва.
  • Швидко, без паніки зайняти місце у захисній споруді (сховищі, підвальному приміщенні).