ТАШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ                                                               КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08460, Київська обл., Бориспільський район, с. Ташань, вул. Центральна, буд. 7-А,

тел./факс: (04567) -20242, e-mail: tashansr@ukr.net, КОД ЄДРПОВ 04361605

№ 981  від  02.10.2023 року

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Проекту документу державного планування містобудівної документації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Генеральний план території села Дениси Бориспільського району Київської області»

1)         Відповідно до Рішення №49-IV-VII від 18 жовтня 2019 року четвертої сесії VII скликання Ташанської сільської ради Київської області та відповідно до договору №10 від 20 березня 2023 року, укладеним між Виконачим комітетом Ташанської сільської ради Бориспільського району Київської області (Замовник) та Консорціум «Архітектура Геодезія Землеустрій» (Розробник) про «Розроблення генеральних планів та планів зонування територій (у складі генерального плану) с.Шевченкове, с.Дениси, с.Виповзки Ташанської територіальної громади Бориспільського району Київської області, а також топографо-геодезичної зйомки, стратегічної екологічної оцінки» розробляється «Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування генерального плану села Виповзки Ташанської територіальної громади Бориспільського району Київської області».

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту, що розробляється відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2) Орган, котрий приймає рішення про затвердження ДДП: Ташанська сільська рада Бориспільського району Київської області

3)         Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 02.10.2023 р. і триває до 31.10.2023 р. включно.

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення (до 31.10.2023 включно) на поштову адресу: 08460, Київська обл., Бориспільський р-н, село Ташань, вул.Центральна, буд.9-Г та в електронному вигляді на електронну скриньку e-mail: tashansr@ukr.net

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 18.10.2023 о 12:30 в приміщенні сільського будинку культури: с. Дениси, вул. Центральна, 53.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом ДДП, звітом про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Ташанська сільська рада Бориспільського району Київської області; за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, село Ташань, вул. Центральна, буд. 9-Г. Офіційний сайт Ташанської сільської ради: https://tashanska-gromada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Ташанська сільська рада Бориспільського району Київської області, поштова адреса 08460, Київська обл., Бориспільський район, с. Ташань, вул. Центральна, буд. 9-Г, електронна адреса: tashansr@ukr.net;

строк подання зауважень та пропозицій: від 02.10.2023 р. і триває до 31.10.2023 р. включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Ташанська сільска рада Бориспільського району Київської області;

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.

Сільський голова

Василь ВОВЧАНІВСЬКИЙ