Фото без опису

«Восток-SOS», як громадська ініціатива допомоги постраждалим в конфлікті на сході України, була створена 5 травня 2014 року активістами луганського Правозахисного центру «Поступ», кримського Правозахисного центру «Дія» та Цивільного сектору луганського Євромайдану.

«Восток-SOS» був однією з перших волонтерських ініціатив, активісти якої стали надавати допомогу постраждалим від військової агресії на сході країни та в Криму, допомагаючи в пошуку житла для тимчасових переселенців, логістиці безпечного виїзду із зони конфлікту, пошуку, звільненню і реабілітації жертв викрадень, збираючи і розподіляючи гуманітарну допомогу для переселенців в Києві, а також доставляючи гуманітарні вантажі в прифронтові населені пункти, надаючи психологічну допомогу.

Навесні 2015 року була зареєстрована Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС», яка продовжує підтримувати жертв конфлікту та переселенців, працювати над відновленням регіону, що постраждав від військової агресії, сприяти демократичним змінам в регіоні та країні в цілому.

Основні напрямки «Благодійного фонду «Восток-СОС»:

 • ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ
 • Евакуація, гуманітарна, юридична та психологічна допомога
  0 800 332 614 (безкоштовно)
  Viber: +38 099 710 48 72, +38 099 311 53 14
  Telegram: +38 096 108 60 48
 • НАШІ ОФІСИ
 • ОФІС У КИЄВІ
 • м. Київ, Печерський узвіз, 19
  Телефон: +38 066 617 14 58
 • https://vostok-sos.org
  E-mail: info@vostok-sos.or

На протязі червня-серпня 2023 року  місце компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб із зони бойових дій, що розташоване в приміщенні Ташанського центру обслуговування пенсіонерів та інвалідів, що в селі Ташань отримала благодійну допомогу від «Благодійного фонду «Восток-СОС»:

  1. Холодильники INDESIT – 2 шт.,
  2. Холодильники VIVAX – 5 шт.,
  3. Машини пральні CANDY – 2 шт.,
  4. Ліжка функціональні двухсекційні з матрацами – 2 шт.

Хочемо від щирого серця подякувати Благодійному Фонду Восток SOS за надану допомогу, закриття цих потреб значно допоможе покращити умови внутрішньо переміщених осіб для проживання на довготривалий термін.

       Величезна подяка директору, Красільниковій Юлії Костянтинівні за відданість своїй роботі та любов до людей!

      Дякуємо за турботу, доброту Ваших сердець, небайдужість, за те, що Ви не стоїте осторонь від проблем. Впевнені, що всі разом, об’єднавшись, ми зможемо з честю подолати всі випробовування.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


Фото без описуФото без опису