Фото без опису

В Україні діє благодійний проєкт з естетичної медицини «Неопалимі», метою якого є забезпечення безоплатним лікуванням  українців з ушкодженнями шкіри, такими як опіки та рубці, отриманими внаслідок російської агресії, для відновлення функціональності уражених частин тіла.

         В проєкті приймають участь понад 30 приватних медичних закладів з естетичної медицини, дерматології та пластичної хірургії у 15 областях України, а також у кількох країнах Східної Європи. Робота здійснюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та з допомогою партнерів-благодійників.

         В рамках проєкту клініки приймають на відновлене лікування пацієнтів з рубцевими змінами шкіри (гіпертрофічні рубці, опіки, контрактури внаслідок осколкових чи термічних уражень) та механічним травматичним татуажем (порох, асфальт тощо). Вік пацієнтів не обмежується.

Лікування проводиться за допомогою лазерів ErYag чи  CO2, мікроголкової радіочастотної технології, а також полінуклеотидних препаратів заспокійливих і відновлюючих топічних засобів. Термін лікування та кількість процедур вирішуються індивідуально.

         ВАЖЛИВО: проєкт не розповсюджується на пацієнтів з побутовими травмами.

         Щоб отримати необхідну допомогу потрібно:

  • бути військовим/волонтером/добровольцем/цивільним/дитиною;
  • мати ушкодження шкіри (опіки чи рубці) внаслідок військових дій;
  • мати підтвердження від лікаря/військово-медичної комісії про отримання непобутової травми;
  • заповнити реєстраційну форму на сайті http://neopalymi.in.ua.

Заповнити форму може пацієнт самостійно або уповноважена особа від його імені.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті http://neopalymi.in.uaсторінці Instagram @neopalymi або за телефоном 0669060614.