Оголошення!!!!!

Інформація для жителів Ташанської громади, в тому числі для внутрішньо переміщених осіб!

17.08.2023 року о 10.00 у Ташанській сільській раді відбудеться захід за участі Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості!

Під час заходу  будуть надані інформаційно-консультаційні послуги, щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;  інформацію про наявні актуальні вакансії та  ознайомлені    з активними програмами зайнятості, а саме порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу та з порядком отримання ваучера.