Переяславське управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості інформує про запуск програмиВарто: золоті руки”

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу

ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Старт прийому заявок – 28 липня 2023 року

Останній день прийому заявок – 21 серпня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн

Максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000 грн

У програмі “Варто: золоті руки” можуть брати участь проєкти:

● реалізація яких безпосередньо залежить від застосування фізичної праці або
 експлуатації будь-якої техніки та супровідних технічних систем, такі як виробництво товарів, промисловість, будівництво, сільське господарство, транспортні послуги тощо;

● спрямовані на надання соціальнопобутових послуг, такі як перукарські послуги, послуги з прибирання та інші, до реалізації яких, як правило, залучаються представники виробничих професій (випускники професійно-технічних навчальних закладів).

Право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проєктів мають:

● ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

● юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

З більш детальною інформацією щодо порядку проведення та умов участі у
 конкурсному відборі проєктів заявники можуть ознайомитись на сайті Українського ветеранського фонду за посиланням  https://veteranfund.com.ua/contests/varto_zr/

Подати заявку на участь в програмі ви можете за посилання:

Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту:
 uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua.

У темі листа обов'язково вказуйте: “Варто: золоті руки”. Або звертайтесь за номером телефону: +380 (98) 009 48 72.