На засіданні Уряду 19.06.2023 прийнято постанову Кабінету Міністрів України  № 626 „Деякі питання надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції” щодо надання одноразової матеріальної грошової допомоги у розмірі 5 000 грн постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції.
Звертаємо увагу, що постраждала особа також може звернутись із заявою до будь-якого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад за адресою фактичного місця проживання.