Сьогодні 19 червня 2023 року, місце компактного проживання внутрішньо -переміщених осіб, що розташоване Ташанському центрі обслуговування пенсіонерів та інвалідів отримало допомогу, яка надана Благодійним фондом  « Восток SOS»  Восток SOS.

Це допомога внутрішньо-переміщеним  особам,  яких евакуювали  на території громади із зони бойових дій, а саме категорія : пенсіонери та інваліди.

Ми отримали два холодильника «Індезіт», та одну пральну машину автомат «Кенді» на суму 47,668грн.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Виконавчий комітет Ташанської сільської ради  висловлює щиру подяку за благодійну допомогу громадській організації «Восток SOS»,  яка продовжує допомагати переселенцям.

Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка знедоленим нужденним.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею!

Дякуємо Вам за виявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги!