Фото без опису

Міжнародна організація з міграції (МОМ), яка є Агентством ООН з питань міграції, оголошує запуск нового проєкту «Рішення в сфері безпеки людини в Україні» для об'єднаних територіальних громад у Київській, Чернігівській та Полтавській областях та Києві.  
Що передбачено проєктом?  
Бізнес-гранти для мікро- (до 4 тис. доларів США) та малих (до 20 тис. доларів США) підприємств. Аби дізнатись деталі та подати заявку на отримання бізнес-гранту – заповніть анкету до 3 квітня 2023 року. Цей компонент також передбачає забезпечення людей засобами до існування через курси перекваліфікації та підвищення кваліфікації, стимулювання працевлаштування, проходження стажування тощо. 
Співпрацю з членами громадських ініціативних груп – активними членами громад, молодіжними та студентськими ініціативами та об'єднаннями. МОМ працюватиме з відібраними ініціативним групами та місцевою владою для спільного визначення їхніх пріоритетних потреб, проведення діалогових сесій, психосоціальних заходів та заходів із згуртування спільнот. Крім цього, ініціативні групи отримають інструменти та ресурси для проведення заходів у визначених сферах. Аби взяти участь у проєкті, запрошуємо усіх зацікавлених активних членів спільнот, молодіжні та громадські ініціативні групи міста Києва та Київської, Чернігівської та Полтавської областей зв'язатися з нами поштою IOMKyivComm@iom.int до 26 березня 2023 року.  
Підвищення поінформованості про торгівлю людьми, експлуатацію та насильство та надання допомоги людям, які постраждали від цих порушень.  
Підтримку Міністерства закордонних справ у покращенні консульських послуг.   
Проєкт реалізується за фінансування Уряду та народу Японії та у тісній співпраці з Міністерством соціальної політики, Міністерством економіки, Міністерством розвитку громад, територій та розвитку інфраструктури, Міністерством закордонних справ, Державною службою зайнятості, Державною соціальною службою на центральному, регіональному і місцевому рівнях. 
Дізнатись більше про проєкт можна, ознайомившись із пресрелізом у вкладеннях листа або за посиланням – http://bit.ly/3SPnwjd  
Зв'язатись із нами – IOMKyivComm@iom.int