ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ДЕЯКИХ ІНШИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН!

Обслуговування військовослужбовців та інших громадян, що мають право на пенсійні виплати відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" здійснюється в усіх сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, незалежно від місця проживання чи перебування.

Адреси сервісних центрів Головного управління доступні для перегляду за посиланням: https://cutt.ly/Z3n3RDR

Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" передбачені наступні види пенсійних виплат.

ВИДИ ПЕНСІЙ:

За вислугу років:

призначається за наявності визначеної вислуги років

По інвалідності:

призначаються у разі встановлення інвалідності в період проходження військової служби або інших, визначених законодавством, випадках

У разі втрати годувальника:

призначаються непрацездатним членам сім'ї у разі смерті особи, яка мала право на пенсію за цим законом

РОЗМІРИ ПЕНСІЙ:

50-70% грошового забезпечення залежно від тривалості вислуги