"Дитячі" кошти за лютий 2023 року по Бориспільському району профінансовані Частково! 💙💛 прошу звернути увагу!

💫💫💫 кошти для 2813 отримувачів на загальну суму 5 242 342,60 грн. перераховані на банківські установи та Укрпошту✅️

Чекайте на зарахування на карткові рахунки.

У 2023 році змінено підхід до фінансування ДСД, всі "Дитячі " кошти, які раніше ішли за одним програмним класифікатором тепер поділені на 2, наразі ми отримали кошти за однією програмою, і кошти вже знаходяться на рахунках банківських установ.

✅️✅️✅️Редагую з уточненням -Кошти для виплати таких допомог, як -малозабезпечена та допомога особам з інвалідністю, допомога по втраті годувальника - в найближчий час також будуть спрямовані на рахунки отримувачів, про що повідомлю додатково!

🇺🇦Управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації