В цей нелегкий час для України всі разом ми йдемо до Перемоги!

Виконавчий комітет Ташанської сільської ради  в особі сільського голови Вовчанівського Василя Петровича висловлює  найщирішу вдячність першому заступнику голови Бориспільської райдержадміністрації  Савчук Галині Василівні за розуміння та матеріальну підтримку.

На сьогодні  на території Ташанської громади діють вісім пунктів незламності. За допомогою в забезпеченні пунктів необхідними продуктами харчування та медикаментами ми звернулися до першого заступника  голови Бориспільської райдержадміністрації і наше звернення  було почуте та підтримане.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців громади. Ще раз щиро дякуємо за Вашу підтримку, за те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей.

Слава Україні! Героям Слава!