Фото без описуНа виконання доручення Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) від 16.11.2022 № 24765/01/2022 до листа Центрального Міжрегіонального Управління Державної Служби З Питань Праці від 16.12.2022 №Ц/2/400-22 щодо розміщення інформаційного банера конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023 департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) просить поширити інформацію. Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі (з грудня по лютий) згідно з пунктом 6 Положення про проведення Конкурсу територіальні органи Держпраці проводять відбіркові тури в областях. Другий фінальний етап організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за участі Держпраці України (березень – квітень). Відповідно до пункту 6.3 Положення про проведення Конкурсу захід проводиться за участю місцевих державних адміністрацій, соціальних партнерів, інших організацій, які працюють із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, дітьми, молоддю та вчителями. У зв’язку з цим просимо вас активізувати роботу щодо проведення Конкурсу. Зокрема: 1) розмістити рекламний банер і текстову інформацію про Конкурс – 2023 на офіційному сайті облдержадміністрації та її відповідного структурного підрозділу (освіти і науки), міських та районних держадміністрацій. Також Структурні підрозділи соціального захисту населення районних державних адміністрацій (районних військових адміністрацій) виконавчих органів міських, селищних, сільських рад 2 надаємо для розміщення на сайті онлайн-альбом дитячих малюнків за результатами Конкурсу 2022 року за посиланням: https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2022/albommalunkivkonkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej-2022; 2) проінформувати загальноосвітні школи, коледжі, ліцеї, позашкільні навчальні заклади про проведення конкурсу. Оскільки конкурс набув міжнародного визнання, бажано, щоб автор робив напис на малюнку як українською, так і англійською мовами. Положення про проведення Конкурсу розміщено за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/. Контактна особа щодо взаємодії з журналом «Охорона праці»: Олена ПОРОХНЯ (099)7807877; (067)3799300. Прохання малюнки надсилати за адресою: м. Київ, 04060, вул. Вавілових, 10 Також, інформаційні матеріали додаються (банер з анонсом конкурсу для розміщення на інтернет-ресурсах). Додатки: 2 арк.