Виконавчий комітет Ташанської сільської ради Дякує усім, хто допоміг створити комфорт у тимчасових домівках вимушено переміщених осіб на території Ташанської ОТГ. Особлива подяка керівництву Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної військової адміністрації,  Департаменту соціального захисту населення КОДА, міжнародним партнерам, котрі допомогли втілити в життя цей проект, що реалізовувався благодійною організацією Республіки Корея. Від благодійного фонду 01.12.2022 року отримано допомогу для внутрішно переміщених осіб, пенсіонерів та інвалідів та отримали Пункти незламності Ташанської громади, матраци UR-MFMHOA-06F, розміром 1,2Х2,0 м, висотою 15 см, упакованих у скрученому вигляді.

          28 матраців отримав Ташанський цент соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів для осіб похилого віку. 16 матраців отримали вісім Пунктів незламності, що розташовані в кожному старостинському окрузі. 132 матраци отримали ВПО Ташанської ОТГ. 

        Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

        Дякуємо за турботу і участь, підтримку.

        Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

        РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!