З початком війни на території України з 2014 року 14 жовтня українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва. Мужні нащадки українських козаків — найкращий приклад відважних та сміливих людей! Дякуємо вам за відданість Україні, за те, що з кожним днем ви наближаєте довгоочікувану перемогу. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці, чиє християнське свято ми також святкуємо в цей день, покриває кожного воїна, кожного українця своїм омофором та посилає здоров’я, мир та благополуччя у ваші сім’ї.

Цьогоріч у Ташанській громаді буде надано по 1 тис. гривень учасникам АТО та ЗСУ нашої громади.

Сім’ям загиблих воїнів, що віддали життя за волю України буде надано по причепу дров.

Задля потреб підрозділів ЗСУ та облаштування місць їх тимчасового перебування за рахунок коштів сільського бюджету та керівників фермерських господарств, надано таку допомогу:

село Дениси:

• надано будівельних матеріалів на 10 000 гривень;

• заплановано облаштування туалету, душової та пральні на суму 40 000 гривень;

• забезпечення дровами;

• комунальні послуги 9 240 грн.

село Ташань:

• облаштування централізованого водопостачання в місці тимчасового перебування;

• підготовка до зими - виготовлення булерьянів;

• забезпечення гарячим харчуванням;

• продукти харчування на суму 4 000 грн.;

• заробітна плата кухаря 70 670 грн.;

• комунальні послуги 55 630 грн.

село Горбані:

• заробітна плата кухаря 61 000 грн.;

• комунальні послуги 13 800 грн.;

• забезпечення дровами;

• забезпечення гарячим харчуванням.

село Мала Каратуль:

• надано будівельних матеріалів на 5 000 грн.;

• ремонт автомобіля на суму 9 570 грн.;

• забезпечення гарячим харчуванням;

• продукти харчування на суму 4 000 грн.;

• придбання електрочайника;

• встановлення бойлера на 300 л та умивальників;

• заробітна плата кухаря 164 135 грн.;

• комунальні послуги 138 241 грн.

Здійснено риття окопів, паливно-мастильні матеріали та послуги водія – за рахунок сільського бюджету (СКП «Ташань» Ташанської сільської ради). У військовий батальйон передано дизельний генератор та будівельні матеріали.

Також Ташанською сільською радою та її виконавчим комітетом затверджено Програму підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань на 2022-2023 роки; на 2022 рік закладено 1 мільйон гривень, з яких 500 тисяч гривень – для придбання тепловізорів, іншої спеціальної техніки чи матеріально-технічної бази для воїнів Збройних Сил України.

Завдяки вам, небайдужих громадян, надано допомогу продуктами харчування ЗСУ, наші працівники культури, після проведення благодійної ярмарки всі кошти передали на покупку авто для ЗСУ. Дякуємо місцевому активісту Руслану Гвоздику, який на свій страх та ризик здійснив покупку, перевіз, ремонт автівки, яка буде допомагати нести службу разом з хлопцями, які боронять наші кордони та територію України. Дякуємо приватним підприємцям, фермерам, які ніколи не обходили осторонь та завжди відкликалися на допомогу. Це все ви – Люди, серця яких переповнені переживаннями та турботою про кожного воїна, бо немає між нами жодної людини, яку б не торкнулася війна: брат, чоловік, дядько, племінник чи просто знайомий друг, знаходиться на передовій, та всіма силами захищає нас з вами, задля щасливого та переможного майбутнього!

З повагою, голова Ташанської громади, Василь Петрович Вовчанівський