П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

засідання виконавчого комітету Ташанської сільської  ради

05 серпня   2022 року о 09:00 год.

№ рішення

Найменування рішення

О С Н О В Н І    П И Т А Н Н Я

1/33

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Ташанської сільської територіальної громади за І півріччя 2022 року (Доповідає начальник фінансового відділу Юрчишина Я.А.)

2/34

Про внесення змін до рішення сесії Ташанської сільської ради VIII скликання №825-21-VIІI «Про бюджет Ташанської сільської територіальної громади на 2022 рік» (Доповідає начальник фінансового відділу Юрчишина Я.А.)

3/35

Про уповноваження посадових осіб на державну реєстрацію народження в межах реалізації прав дитини (комплексна послуга «єМалятко») (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)

4/36

Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративне правопорушення (Доповідає головний спеціаліст управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Дембовський В.І.)

5/37

Про уповноваження посадових осіб на вчинення нотаріальних дій (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)

РІЗНІ ПИТАННЯ

6/38

Про надання дозволу на проведення авансових платежів  (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)

7/39

Про визначення об'єктів, які будуть реалізовуватися у рамках фінансової угоди "Програма з відновлення України" (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)