Виїзна нарада зі старостами відбулася у Виповзькому старостинському окрузі (с. Виповзки, с. Шевченкове), де старостою є Литун Віктор Михайлович

Об’їхавши територію та проаналізувавши ситуацію в селах, що входять до складу округу, можна зробити висновок, що порядок залежить в більшості від кожного з нас та від любові до рідного краю.

У селі Шевченкове на цвинтарі є спеціально відведене місце для скидання сміття, але люди нехтують цим та самовільно зробили собі інше місце для смітника. Задля цього щоб уникнути таких ситуацій, будуть встановлені спеціальні таблички із вказівниками, для того щоб жителі села забезпечували порядок на території, де спочивають їх рідні. Цього року у селі має розпочатися ремонт дороги по вул. Молодіжній, протяжністю 1,3 км.

У селі Виповзки також заплановано капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Квіткова, протяжність – 1,2 км.

Загалом список завдань назбирався не малий. Все в наших силах та можливостях, аби тільки припинилася ця клята війна, і ми всі жили в мирі та злагоді, поруч зі своїми рідними!

Бережіть себе та сім’ю!

Наступного тижня виїзна нарада зі старостами планується 15.07.2022 у Помоклівському старостинському окрузі.