Можна висловитися офіційно – Ташанська громада немає жодного зв’язку з московією та їхньою пропагандою. Кожен житель зробив вірний вибір та не став зрадником для своєї держави! Релігійні общини нашої Ташанської громади - належать до Православної Церкви України!

Щиро вітаємо жителів релігійних громад Малої Каратулі та Улянівки, які є Православними Церквами УКРАЇНИ від сьогодні і назавжди!

Ви не думайте, що не молиться московський патріархат.. Молиться! Але молиться лукаво. Не називаючи речі своїми іменами… Це не питання церкви, це питання нашого з вами буття. Ми є вільним великим народом, зі славною історією, зі славними нащадками.

Кирило благословляє війну з Україною і своїх воїнів на смерть..

А ми благословляємо наших солдатів на боротьбу з окупантами та ПЕРЕМОГУ, яка нас неодмінно чекає!

Цей день ввійде в історію нашої держави!