В рамках підготовки до нового навчального року 16 червня 2022 р. відбувся об’їзд-огляд об’єктів укриття закладів освіти Ташанської сільської ради комісією у складі:

- голови територіальної громади Василя Вовчанівського,

- начальника відділу ОКСМС Таміли Дубини,

- секретаря Людмили Білоус,

- директора СКП «Ташань» Олександра Ковкрака.

Мета заходу - огляд та векторність роботи щодо фунцкіонування укриттів, вжиття заходів для створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти.

В ході огляду виявлено ряд питань, які потребують вирішення. Керівникам закладів освіти поставлені завдання щодо підготовки приміщень до стану готовності захисних споруд цивільного стану закладів освіти.

За підсумками спілкування було проведено аналіз та прийнято відповідні рішення, які сприятимуть підвищенню безпеки організації освітнього процесу в закладах освіти Ташанської сільської ради.