З початку року на Київщині 139 потерпілих отримали медичні та соціальні послуги

За І квартал 2022 року 139 потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань отримали медичні та соціальні послуги на загальну суму 1958,9 тис. гривень.

Крім того, проліковано 12 потерпілих на суму 269,1 тис. гривень.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області технічними та іншими засобами реабілітації забезпечило 8 потерпілих на суму 80,7 тис. гривень. Одного потерпілого забезпечено кріслом колісним.

Також 31 потерпілий забезпечений лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 181 тис. гривень.

Особи з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання отримали додаткові види допомоги на загальну суму 1 393,7 тис. гривень, а саме:

- спеціальний медичний догляд - 20 потерпілих на суму 390,0 тис. гривень;

- постійний сторонній догляд - 72 потерпілих на суму 689,0 тис. гривень;

- на побутове обслуговування - 66 потерпілим виплачено 314,7 тис. гривень.

У березні цього року 52 потерпілим виплачена компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю.