для людей із порушенням зору
Бориспільський район, Київська область

ЩЕ В ОДНОМУ СЕЛІ КИЇВЩИНИ ДОБУДУВАЛИ ПЕРШИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК – «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 14.12.2021 17:27

Лебедівка – ще одне село на Київщині, де в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», з‘явився перший дитячий садок.

«Протягом багатьох років цілі покоління дітей села Лебедівка, що наразі входить до Пірнівської громади Вишгородського району, не мали можливості відвідувати дошкільний навчальний заклад. І лише зараз в рамках спільної роботи обласної влади та громади, але перед усім, завдяки ініціативі Президента «Велике будівництво», в дітей така можливість з‘явилася. Програма Президента сприяє тому, щоб активно розвивалася саме сільська інфраструктура», – підкреслив голова Київської ОДА Василь Володін.

В рамках проєкту в с. Лебедівка протягом 2020-2021 років збудовано одноповерхову добудову до існуючої будівлі, влаштоване перекриття, зроблена покрівля, влаштовані зовнішні та внутрішні інженерні мережі, проведено внутрішнє опорядження, виконано термосанацію фасаду будівлі, встановлені вікна, двері, виконані роботи з благоустрою території.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 30 дітей. Вартість проєкту складає 23,6 млн грн. Роботи фінансувалися з обласного та бюджету Пірнівської об’єднаної територіальної громади.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА