для людей із порушенням зору
Бориспільський район, Київська область

Більш ніж 1,7 тис. учням на Київщині цьогоріч покращили умови для навчання в рамках «Великого будівництва»

Дата: 10.12.2021 15:43

Понад 1,7 тисяч учнів Київщини завдяки реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво-2021» отримали покращені умови для навчання.

На цьому сьогодні, 10 грудня, акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Завдяки президентській ініціативі цього року ми вже повністю оновили п’ять шкіл. Шоста – на фінішній прямій. Йдеться про різні освітні заклади – і міські, і сільські. Серед них, наприклад, є школи, де навчається близько сотні дітей, а є такі, де близько тисячі. Проте всі ці об’єкти об’єднувало одне – умови там були застарілими, а масштабні ремонти не проводились десятиліттями. Тепер все змінилось. Діти та педагоги мають комфортні умови для навчання. Це найголовніше. Наступного року оновлення освітньої сфери обов’язково продовжимо», – прокоментував Василь Володін.

Капітальний ремонт Вовчківського НВО Поліської громади.

Капітальний ремонт Пашківської загальноосвітньої школи в Макарівській громаді.

Капітальний ремонт щодо покращення енергоефективності Яготинського НВК № 2.

Термомодернізацію Жоравського НВК в Яготинській громаді.

Капітальний ремонт школи №2 у Бучі.

Натомість капітальний ремонт Тетіївської школи №3 завершують. Будівельна готовність об’єкту складає 97%.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА