Переконання постачальника електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»: Новий рік без боргів і турбот

Шановні клієнти, постачальник електричної енергії ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» прагне поділитися з Вами власними переконаннями, що сформовані досвідом  минулих років:  

Ми переконані, що надійне електропостачання в наших домівках забезпечується сумлінними клієнтами. Вчасна оплата за спожиту електричну енергію та наполеглива праця енергетиків – запорука світлого майбутнього. Ми просимо кожного клієнта не допускати накопичення заборгованості та вчасно здійснювати розрахунки за отримані послуги. Це дасть Вам змогу і надалі отримувати послуги електропостачання. Пам’ятайте, що в деяких випадках,  вартість послуг з повторного підключення може перевищувати вартість всієї суми заборгованості, за яку було припинено електропостачання.  

Ми переконані, що жодному з наших клієнтів не потрібні турботи. Припинення електропостачання через накопичення заборгованості, претензії та судові справи, арешти майна та коштів на рахунках, автоматичне списання коштів з рахунків боржників, а також понесення додаткових зайвих витрат, пов’язаних з розглядом справ в суді… Ці неприємності зайві.  ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» прагне переконати кожного клієнта, що  дотримання  законодавства у сфері електроенергетики та вчасна сплата вартості спожитої електроенергії відсторонять Вас від перелічених турбот. Ваше помешкання завжди буде забезпечене електричною енергію та залишатиметься освітленим.

Ми переконані, що спільними зусиллями збережемо затишок рідної оселі. Постачальник електроенергії ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» і надалі прикладатиме максимум зусиль для того, щоб кожну домівку Київської області забезпечити світлом. Кількість наших споживачів збільшується, збільшується і відповідальність перед Вами. Ми виконуємо спеціальні обов'язки для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії. Здійснюємо закупівлю електричної енергії,  постачаємо її побутовим споживачам постачальника універсальних послуг за фіксованою ціною і забезпечуємо доступність електричної енергії саме для Вас.

Надіємося, що наша самовіддача буде оцінена клієнтами ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» і дедалі більше споживачів електричної енергії, незважаючи на всі труднощі та випробування, дбатимуть про здійснення вчасних розрахунків за отримані послуги.

Ми вдячні всім клієнтам, які сумлінно сплачують за спожиту електроенергію та свідомо виконують свої обов'язки. Це і є справжня соціальна відповідальність населення перед всіма учасниками ринку електричної енергії та суспільством. 

 

 

Керівництво ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»