1 грудня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін разом з Міністром охорони здоров‘я України Віктором Ляшком та народним депутатом Олегом Дундою взяли участь у відкриті приймального відділення Фастівської центральної районної лікарні.

Це 11 приймальне відділення на Київщині, збудоване в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Я вдячний за спільну роботу з оновлення медичної галузі Київщини МОЗ на чолі з Віктором Ляшком, голові Фастівської РДА Євгену Кабатову, голові Фастівської громади Михайлу Нетяжуку, депутатському корпусу обласної та районної рад, усім причетним до реалізації цього важливого соціального об’єкту», – зазначив голова Київської Ода Василь Володін.

На проведення робіт з будівництва лікувального корпусу з добудовою двоповерхової будівлі для розміщення відділення екстреної медичної допомоги та неврологічного відділення з інсультним блоком витрачено майже 23 млн. грн. В результаті Фастівська громада отримала сучасний медичний заклад з усім необхідним обладнанням.

У новому відділенні є все необхідне для надання якісної оперативної допомоги. Після проведення всіх будівельних робіт Київською ОДА було придбано та передано лікарні 65 кисневих концентраторів, 4 монітори пацієнта, рентгенівську діагностичну систему, електрокардіограф, систему ультразвукової діагностики,  дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень, лабораторне обладнання.

Представники влади оглянули приміщення медичного закладу та поспілкувалися з колективом лікарні. Василь Володін подякував усьому медичному персоналу за їхню складну працю в умовах пандемії.

Фото без опису

Повідомляє пресслужба Київської ОДА