Працівники соцстраху Київщини практично завершили вакцинацію від коронавірусу

З 30 жовтня Київська область перейшла в «червону» карантинну зону. Епідемічна ситуація складна і кількість госпіталізацій зростає. Статистика демонструє, що від тяжкого перебігу хвороби рятує вакцинація. І пріоритети в боротьбі з пандемією COVID-19 незмінні – посилення протиепідемічних заходів, збільшення кількості тестувань та нарощування темпів вакцинації. Станом на сьогодні, працівники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області майже стовідсотково вакцинувалися. Про це повідомив в. о. начальника управління Георгій Галиць під час наради з фахівцями відділень.

За його словами, в управлінні залишилась не вакцинованою одна людина, яка зараз хворіє на COVID-19 і перебуває в лікарні. Крім того, не вакцинованими залишились також четверо працівників відділень, які до кінця тижня планують вакцинуватися. «Я не буду втомлюватись нагадувати: чим більша кількість вакцинованих, тим сильніший колективний імунітет», - сказав Г. Галиць.

Працівники соцстраху Київщини практично завершили вакцинацію від коронавірусу