З нагоди Дня Незалежності України відбулася висадка кущів калини на території громади

Дата: 18.09.2021 11:10

Ташанська громада разом зі старостинськими округами долучилася до ідеї директора Центру культури, дозвілля, туризму та спорту - Любові Рубан, щодо висадки 30 кущів калини на території нашої громади і ці дії показали те, що разом втілювати ідеї в життя набагато краще!

Всі разом по старостинських округах вирішували: де саме калині буде рости краще, де зручніше буде за нею доглядати, та коли вона виросте, де найкраще буде збирати її плоди. Калина - дерево українського роду. Ягоди калини червоні, що символізують безсмертя роду. Калина - символ краси і сили, але сили незвичайної, краси надзвичайної.

Калина як уособлення душі української народу доводить нам те, що ми українці сильний та незалежний народ! В Акті про Незалежність України були такі написи: «Слава Україні», «Ще не вмерла і не вмре», «Від сьогодні – будьмо»!

Так будьмо ж дружніми, будьмо красивими у своїх справах та словах, будьмо людьми не дивлячись ні на що!

Виповзький старостинський округ №1

Горбанівський старостинський округ №2

Денисівський старостинський округ №3

Малокаратульський старостинський округ №4