З Днем Державного прапору України !

Дата: 23.08.2021 10:00

Шановна Ташанська громадо!

Щиро вітаю усіх вас з величним національним святом –  Днем Державного Прапора України!

Державний прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Цей день в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Це свято  пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також дні, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Від щирого серця й від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Слава Україні!

З повагою

сільський голова                                                                       Василь Вовчанівський