Управління соцстраху Київщини профінансувало щомісячні страхові виплати за квітень у повному обсязі

 

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній. Станом на учора ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат за квітень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 4011 осіб. На це направлено 14,04 млн  гривень.

Середній розмір допомоги за підсумками чотирьох місяців цього року склав 3327,62 гривні.

Загалом з січня по квітень 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області нарахувало щомісячні страхові виплати для потерпілих або членів їх сімей у разі смерті потерпілих на загальну суму 57,11 млн гривень.

Нагадаємо, право на таку виплату настає з дня визначення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності. Розмір щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку. При цьому, максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму. Мінімальний розмір призначеної щомісячної страхової виплати потерпілому у перерахунку на 100% втрати професійної працездатності не може бути меншим за прожитковий мінімум.