для людей із порушенням зору
Бориспільський район, Київська область

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради щиросердно вітає всіх з Всесвітнім днем вишиванки!!!

Дата: 20.05.2021 16:17

Відділ освіти, культури, сімї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради щиросердно вітає всіх з Всесвітнім днем вишиванки!!!

Ідею свята, збереження українських цінностей та їх популяризацію серед молоді та населення, підтримали працівники освіти та культури Ташанського краю. Хоча свято і не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки, проте з ініціативи здобувачів освіти КЗ «Виповзький ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО», громадських та культурних діячів було  проведено святковий міні-концерт та ходу. Проста пропозиція: одягнути вишиванку і піти в ній на роботу чи до кав’ярні, має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує наш досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Це підтверджують наші світлини! А ви маєте нагоду перевірити на собі!

Одягніть вишиванку та посміхніться!!!