УВАГА!
ОГОЛОШЕННЯ!

Ти молодий, енергійний, сповнений честолюбивих намірів? Ти хочеш покращити світ? Тобі здається, що ти знаєш усе, чи майже усе? Всі твої мрії здiйсненнi! Швидше йди до нас та ставай членом Молодіжної ради при Ташанській сільській раді!
Тебе почують!
19 ТРАВНЯ 2021 РОКУ Ташанська сільська рада оголошує конкурсний відбір членів Молодіжної ради.
Суб’єктами висування кандидатів у члени молодіжної ради є органи учнівського самоврядування закладів освіти та старостинські округи Ташанської сільської ради.
Участь у конкурсному відборі можуть взяти громадяни України віком від 14 до 35 років. Документи щодо участі у конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення.
Подати документи для участі у конкурсі  та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради за адресою:
вул. Переяславська, 7А, с.Мала Каратуль, Київська область,
телефон для довідок: 093 7998898.

Перелік документів:
-    Заява суб’єкта висування  за підписом уповноваженої особи у довільній формі;
-    Рішення організації учнівського самоврядування закладу освіти, старостинського округу про делегування представника для участі в роботі Молодіжної ради;
-    Біографічна довідка делегованого представника із зазначенням досвіду громадської діяльності.

НЕ ЗВОЛІКАЙ!
МРІЇ МАЮТЬ ВЛАСТИВІСТЬ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ!