Сьогодні свій День Народження святкує депутатка  КОВАЛЕНКО Валентина Миколаївна!

Дата: 09.05.2021 08:00

Сьогодні свій День Народження святкує депутатка виборчого округу №4 (с.Ташань, с. Положаї) Ташанської сільської ради – КОВАЛЕНКО Валентина Миколаївна!

Нехай у кожному починанні, на усіх життєвих шляхах Вашим супутником буде удача. Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм завжди приносять користь людям. Щедра доля дарує міцне здоров’я на довгі роки, тепло людських душ надсилає щирі надії і впевненість у завтрашньому дні. Нехай Ваша депутатська діяльність відзначається успіхами, досягненнями та словами щирої вдячності Ваших виборців. Нехай у Вашій родині панує мир і злагода, а яскрава зірка удачі осяває всі Ваші справи.

????????????????????????????????????????????????????????????????????