З початку року 177 потерпілих від нещасних випадків Київщини отримали медичні та соціальні послуги на суму 1702,8 тис. гривень

За I квартал 2021 року 177 потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань отримали медичні та соціальні послуги на загальну суму 1702,8 тис. гривень. Проліковано 11 потерпілих на загальну суму 156,9 тис. гривень.

Відділення провели роботу щодо укладання тристоронніх договорів з санаторно-курортними закладами та потерпілими для проходження санаторно-курортного лікування. До санаторно-курортних закладів надіслано 92 запити, на які отримані листи-погодження щодо термінів лікування потерпілих. На санаторно-курортне лікування направлено 5 осіб з інвалідністю.

Технічними та іншими засобами реабілітації забезпечено 5 потерпілих на загальну суму 12,9 тис. гривень. Крім того, 11 потерпілих отримали направлення на забезпечення їх протезно-ортопедичними виробами на суму майже 400 тис. гривень, одного потерпілого забезпечено спеціальним засобом пересування (кріслом-коляскою).

З початку року 35 потерпілих забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 204,3 тис. гривень.

Особи з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання отримали додаткові види допомоги на суму 1246,7 тис гривень, а саме:

- спеціальний медичний догляд - 20 потерпілих на суму 336,1 тис. гривень;

- постійний сторонній догляд - 73 потерпілих на суму 615,6 тис. гривень;

- на побутове обслуговування - 70 потерпілим виплачено 295 тис. гривень.

У березні 2021 року 85 потерпілим виплачена компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю за перше півріччя поточного року у розмірі 18,4 тис. гривень.