Прес-реліз від 01.04.2021 р.

 

На Київщині турбуються про людей з інвалідністю

 

Серед напрямів роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області залишається турбота про тих людей, які внаслідок травм на виробництві або професійних захворювань, стали інвалідами. Нині, у зв’язку з карантинними обмеженнями, відвідування таких громадян обмежене, тому працівники управління та відділень телефонують, довідуються, цікавляться станом та самопочуттям людей, просто спілкуються зі своїми підопічними.

Так, сьогодні, 1 квітня, в. о. начальника управління Георгій Галиць разом з виконувачкою обов’язків керівника Обухівського відділення фонду Тетяною Коломієць відвідав потерпілого на виробництві Олексія Пєшкова та передав йому нове колісне крісло, виготовлене за індивідуальним замовленням київським заводом «Артемзварювання».

О. Пєшков мешкає нині біля  Обухова, довгий час працював на Трипільській ТЕС ПАТ «Центренерго». Однак нещасний випадок на підприємстві в 2016 році розділив життя на до і після. Через важку травму хребта чоловік отримав першу групу інвалідності та стовідсоткову втрату працездатності. Від Фонду потерпілий отримує щомісячні страхові виплати, забезпечується медичною та соціальною допомогою відповідно до висновку медико-соціальної експертної комісії, а саме: отримує виплати на спеціальний медичний догляд, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, щомісячно забезпечується виробами медичного призначення. У вересні цього року заплановано його санаторно-курортне лікування у ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» в  Одесі.

Олексій Пєшков – цікавий співрозмовник, повний життєвої енергії і планів. Він не опустив руки, незважаючи на випробування долі. Це приклад людини з величезною силою волі і бажанням радіти життю. Люди з інвалідністю можуть бути і є повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними людьми, які надихають багатьох, у тому числі й цілком здорових людей, а завдання спеціалістів фонду - щодня перейматися та вирішувати буденні проблеми потерпілих на виробництві, приділяти їм увагу та турботу. Так як це робить місцевий керівник осередку ФССУ Тетяна Коломієць, яку на обійсті Пєшкових вже давно сприймають як свою.