Пролунало святкування Міжнародного дня прав жінок у територіальній громаді Ташанської сільської ради!

Дата: 09.03.2021 13:47

Пролунало, прогриміло промайнуло й назавжди залишилося в душі кожного, хто доторкнувся серцем до святкування Міжнародного дня прав жінок у територіальній громаді Ташанської сільської ради!

Готувалися до нього всі працівники культури довго і віддано! Кожний момент намагалися наповнити святковими почуттями, красою та любов’ю!

Недарма цей день Всесвіт проголосив святом ВЕСНИ, ЖІНКИ, КРАСИ! Всі святкові заходи були справжніми, неповторними по своєму наповненню і відчуттю!!!! Атмосфера високої духовної культури відчувалася у кожному моменті! Всі гості й учасники дійств з’єдналися в одному енергетичному потоці естетичного задоволення! Україна завжди мала шалену енергетику, яка передавалася через традиції і культуру, і саме в ці чарівні вечори, відчуття було неймовірної сили Краси, яку подарували нам творчі колективи: самодіяльний ансамбль «Берегиня»  Будинку культури села Виповзки (керівник Заболотній Василь Леонтійович), вокальний колектив «Злагода» Будинку культури села Горбані  (керівник Попова Катерина Вікторівна), народний колектив «Помокляночка» Будинку культури села Помоклі (керівник Ходан Наталія Миколаївна),  а також аматорський драматичний театр Будинку культури села Пологи-Вергуни з виставою «Кайдашева сімя». Привітали зі святом своїх краянок і працівники культури сіл Положаї, Ташань, Дениси, Тарасівка, Шевченкове.

Дуже приємні вітання отримало жіноцтво від сільського голови Вовчанівського В.П., заступника голови Клименка М.В. та старостів старостинських округів Ташанської громади. Відчуття вдячності й хвилювання переймало кожного, а найперше - це відчуття того, що ми, колектив Ташанської сільської ради, працюємо задля розбудови майбутнього України!

Привітання не закінчувалися! Емоційне піднесення зашкалювало! Гості з квітами та душевними подяками щедро вітали наших жінок! Щасливі посмішки й радісні емоції наповнювали простір.

Величезна подяка всім, хто приєднався і допоміг у створенні неймовірних свят!