26 лютого Україна відзначає День кримського спротиву російській окупації

Дата: 26.02.2021 00:15

7 років тому, 26 лютого 2014 року у Сімферополі під стінами Верховної  Ради АРК  відбувся мирний, проукраїнський мітинг кримських татар та українців, організований Меджлісом кримськотатарського народу на підтримку територіальної цілісності України, задля того,щоб продемонструвати усьому світові, що Крим – це Україна. У акції взяли участь приблизно 10 тисяч громадян . На превеликий жаль в ніч с 26 на 27 лютого побачивши реакцію громадян України напередодні, російський спецназ порушивиши  українське та міжнародне законодавство почав захоплення будівлі Верховної Ради АРК та м. Сімферополь, де потім під дулами автоматів було відправлено у відставку законне, українське керівництво АРК і було проголошено оргназіцію т.зв. «референдуму про приєднання до РФ», який відбувся 1 березня з численними порушеннями українского, міжнароного закондавства  та у супроводі російських військових.

Згадуючи ті події – українці та увесь цивілізований світ підтримують Український Крим та українців і кримських татар, які живуть в АРК,в умовах тимчасової російської окупації. Крим – це Україна.Так було, так є і так буде завжди.

Подивіться документальний фільм "Крим, як це було" — онлайн та безкоштовно? http://bit.ly/Crimea-AsItWas. Фільм авторства Babylon'13 та DocNoteFilms. Він дає можливість поглянути на окупацію очима військових — офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили своїй присязі на вірність народу України. Вони першими зіткнулися з тактикою “гібридної війни”, яку Росія випробувала в Криму і згодом реалізувала на Сході України.

Не забуваємо, яким є справжнє обличчя Росії — агресора та окупанта, для якого будь-які міжнародні домовленості, права та свободи людини є лише пустий звук. Єдиний спосіб зупинити агресію Росії — продовжувати супротив, який розпочали 6 років тому в Криму наші бійці та небайдужі українці. Наш шлях до перемоги — це боротьба.